HAKKIMIZDA
Firmamız 2003 yılında Tuncan Teksil olarak kurulmuştur. Her tür konfeksiyon malzemesi, tela çeşitleri, her türlü lastik, saten kurdela, çıtçıt, biye, perde ekstraforları, cırt cırt ve bilimum aksesuarların satışını yapmaktadır. Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Sırbistan, Azerbaycan ve Romanya başta olmak üzere yaklaşık 21 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır.
Bol çeşit ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Sitemizde gösterilen ürünler stoklarımızda mevcuttur.
Klips, çizgi taşları, pantolon kancası, etiket kesme makinası, , tekfiks (filebant), temizleme makası, kılçık tabancası, kilitli ip, Telalar(mamara, Akdeniz, 503 çiçek, 506 çiçek, 512 çiçek), 2009-2010 Yapışkanlı ve Yapışkansız Tela, Class Tela, Rashel Tela, Sreç tela, Yaka Tela, Gömlek Tela çeşitleri ve diğerlerini sunuyoruz. Ayrıca paracord ipi, flo ipi, paraşüt ipi, mumlu ip vb. ürünlerimiz de buunmaktadır. 
Tekstil sektöründe ayırt edilen ismini ve saygınlığını daima canlı utmak için ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek kendini biraz daha geliştirmekte ve kendisiyle başlatığı bu yarışı sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, dürüstlükten asla taviz vermeyen,dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.
İLKELERİMİZ
Dürüslük
Karşılıklı güven
Şeffaflık
Daima Her Türlü Gelişmeye Açık Olmak
Müşteri Memnuniyetini esas almak
Kalitede süreklilik
Zamanında ve müşterinin istediği şartlarda teslim
PARACORD İP PARACORD İPİ PARAŞÜT İPİ PARAŞÜT İP
PARACORD KLİPS PARACORD 550LB