Bol Çeşit ve En İyi Hizmet Anlayışı İle Hizmet Vermekteyiz...

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 2003 yılında Tuncan Teksil olarak kurulmuştur. Her tür konfeksiyon malzemesi, tela çeşitleri, her türlü lastik, saten kurdela, çıtçıt, biye, perde ekstraforları, cırt cırt ve bilimum aksesuarların satışını yapmaktadır.
 
Rusya, Ukrayna, Özbekistan, Sırbistan, Azerbaycan ve Romanya başta olmak üzere yaklaşık 21 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Bol çeşit ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Sitemizde gösterilen ürünler stoklarımızda mevcuttur.

Klips, çizgi taşları, pantolon kancası, etiket kesme makinası, , tekfiks (filebant), temizleme makası, kılçık tabancası, kilitli ip, Telalar(mamara, Akdeniz, 503 çiçek, 506 çiçek, 512 çiçek), 2009-2010 Yapışkanlı ve Yapışkansız Tela, Class Tela, Rashel Tela, Sreç tela, Yaka Tela, Gömlek Tela çeşitleri ve diğerlerini sunuyoruz. Ayrıca paracord ipi, flo ipi, paraşüt ipi, mumlu ip vb. ürünlerimiz de buunmaktadır. 
 
Tekstil sektöründe ayırt edilen ismini ve saygınlığını daima canlı utmak için ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyerek kendini biraz daha geliştirmekte ve kendisiyle başlatığı bu yarışı sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.
Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz...

İndirim ve Kampanyalarımızdan Siz de Haberdar Olun!

BİZİ FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

© Tüm Hakları Saklıdır. Tuncan Tekstil